30 dniowy Warsztat online “Siła Odwagi”

Nie jestem coachem, psychologiem, nauczycielem, ani marketingowcem, trenerem, choć fakt przez ostatnie 10 lat w tych tematach najpierw rozwijałam siebie i szkoliłam się, wszędzie tam, gdzie miałam możliwość, jeżdżąc tam, gdzie czułam, że warto, pracując również w firmie szkoleniowej 5 lat.

Jestem Edytą, która od wielu lat chce i chciała bardziej zrozumieć siebie i ludzi dookoła, dbając o nich najpierw…dziś zaczynając od siebie…Nie stosuje technik, to czym się dzielę z innymi to, to czego doświadczyłam, co otrzymałam od innych ludzi na mojej drodze…co daje i dawało mi siłę, by znaleźć się tu gdzie jestem dziś…A jestem po dwóch rewolucjach życiowych, po których nie wiedziałam, czy dam radę się podnieść z tą wiarą w ludzi i świat jaką miałam. A jednak, udało się i to z jeszcze większą Siłą Odwagi, którą w końcu po tylu latach poszukiwań odnalazłam w SOBIE.

Ten Mastermind to takie moje „dziecko szkoleniowe” gdzie podzielę się tym wszystkim co doświadczyłam na przestrzeni w sumie mojego życia w różnych płaszczyznach. Bo uważam, że jak mówić to tylko na FAKTACH i doświadczeniu.

5 spotkań online podczas których przejdziemy przez chaos, w którym często żyjemy i nie wiemy jak wyjść, skąd czerpać odpowiedzi. Dotkniemy strachu, który blokuje nas przed doświadczaniem życia, ale na pewno nie będziemy z nim walczyć. Pokażę Tobie jak, z “czystych” relacji i życia opartego o szczerość i autentyczność wzmocnić siebie i swoją pewność siebie. I przede wszystkim odkryć swoją Siłę Odwagi, dającą ogromną MOC do działań i życia.

Spojrzymy na Twoje relacje te które są, były i być może dopiero powstaną, aby doświadczyć tego co w nich najmocniejsze, co zbudowało ich więź lub spowodowało, że ich nie ma…Dowiesz się, jak wielką moc ma słuchanie innych, kiedy dostajemy wartość, a kiedy nasze ego uznaje, że to brednie…Przekonasz się, że możesz mieć rezultaty jednocześnie dbając o ludzi w Twoim zespole, ale i najbliższych w domu.

Kiedy krok po kroku przejdziemy przez cztery spotkania, na koniec połączymy wszystko w całość, abyś doświadczył/ła jak wielką moc ma działanie z serca! Jaki spokój daje zrozumienie, kiedy odpowiedzi, które dostajesz są w końcu skutecznymi rozwiązaniam. A Ty nie musisz się spinać, stresować czy dobrze wypadasz, czy ludzie Cię słuchają, czy decyzja, którą podąłeś/łaś jest na pewno właściwa.

Warunek jest jeden przez te 5 tygodni ja będę w pełni sobą, taka jak jestem, czasem nieprofesjonalna…czasem niegramatyczna…daję Tobie siebie i jeśli dasz to samo ze swojej strony zapraszam Cię na ten Mastermind i do zamkniętej grupy. Sprawdźmy co powstanie z tej mieszanki prawdy i autentyczności. Ja dziś patrzę na ten materiał, który zebrałam i widzę w nim moją kolejną książkę „Przodem do świata. Staw się do życia”. Kto wie, może i Ty dołożysz swoją cenną cegiełkę tutaj!

Siła Odwagi” trafiła do ponad 1.000 osób, jej celem jest pokazanie ludziom, jak ważne w dzisiejszym świecie jest zatrzymanie się i spojrzenie na świat swoimi oczami…spojrzeć na swoje relacje z ludźmi…miejsce gdzie pracujemy, gdzie żyjemy. Czy też nasze bliskie osoby dookoła nas…Zatrzymać się i pomyśleć, czy ten wykreowany “świat” jest naszym światem? Czy jesteśmy w nim szczęśliwi? Czy może żyjemy wizjami kogoś, tym sami zaślepieni podążamy mając “zamknięte oczy i uszy” na wszystko inne dookoła…

Książka ma przypominać nam jak wiele sił i odwagi jest w nas, aby dokonać zmian…aby odważyć się na krok, a gdzie, to TY już wiesz najlepiej gdzie. Ja będę przez te 5 tygodni OBOK Ciebie, aby wspólnie z Tobą rozłożyć skrzydła do lotu <3

Dlaczego warsztat online?

Mam świadomość tego, że każdy z nas jest w różnych miejscach Polski i nie tylko naszego kraju, pracuje w różnych godzinach, ma swoje zajęcia.

Te 5 tygodni razem oraz 5 spotkań online, wspólna zamknięta grupa na FB, czy też jedna konsultacja mailowa jaką otrzymujesz ode mnie w bonusie, ma pomóc Tobie poszerzyć Twoje spojrzenie na świat w którym żyjesz. W Twoim tempie…w ciszy…z którą czasem na początku jest cholernie ciężko się oswoić, a to w niej kryje się tak wiele TWOICH odpowiedzi. Zmiany w naszym życiu to proces. Kroków, czasu, decyzji, ale i wsparcia kogoś z boku, kto wiesz, że jest, kto da podpowiedź, wskazówkę, czy z którym wymienisz się swoimi przemyśleniami. Czas indywidualny połączony z grupą, która podobnie jak Ty ma swoje wyzwania, ale ich intencje są być może podobne do Twoich.

Kto wie, może z tych relacji z czasem zrodzą się przyjaźnie. Ja wiem jedno podzielę się z Wami, tym wszystkim nad czym przez ostatnie lata pracowałam, w co inwestowałam czas, pieniądze, ale przede wszystkim siebie, aby w końcu zrozumieć siebie i na swoje życie spojrzeć jak na kompletną całość. Bo dziś jestem szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Spokojna jak nigdy wcześniej. Kocham i jestem kochana. Rozwijam markę Human Care, która wiem, że ma dać wiele dobrego na rynku polskim, ale i za granicami naszego kraju. Zakochałam się w Afryce i to jedno z tych miejsc, gdzie również chcę dotrzeć ze swoimi działaniami do ludzi, a inne…to wszystko zależy od tego jak wielki zespół uda mi się zbudować, gdyż za jakiś czas chcę mieć i swoją rodzinę i czas dla niej, bo dla mnie to fundament, i aspekt dla mnie bardzo ważny.

Dlaczego TY?

Jeśli przeczytałeś/łaś moją książkę w jakiś sposób poznaliśmy się choć trochę. Ja wierzę i doświadczam to sama, że jeśli na naszej drodze pojawia się ktoś, kto czujemy, że w jakiś sposób jest “podobny do nas” ma podobne zrozumienie tego świat, to być może ma on dla nas jakąś cenną informację, aby wzbogacić swoje życie i wzrastać jeszcze bardziej. Dokładnie TO dzieje się regularnie w moim życiu.

Jeśli tego nie ma, to widocznie albo nie jestem dla Ciebie właściwą osobą, a może to nie jest nasz czas i dokładnie tak ma być. Jeśli obdarzysz mnie swoim zaufaniem, wiedz, że ja zrobię to samo, bo tylko tak z tego wspólnego czasu pojawi się wartość…

Mnie zależy, aby ten czas z Tobą był czymś co w pamięci zostanie na długo!

Dlaczego taka cena?

Warsztat zawiera:
1) 5 spotkań grupowych online
2) zamknięta grupa na FB gdzie ja będę z Wami dostępna 5 tygodni.
3) 1 konsultacja mailowa Twojego wybranego tematu
4) na bieżąco będziemy pracować i doświadczać, aby wprowadzić działanie wiedzę z Masterminda, przecież tylko tak można sprawdzić, czy coś działa 😉

Ponieważ wiem, że za darmo nie działa i często nie doceniamy, tego co dostajemy, (oczywiście nie wszyscy), to cena do 26.05 równa się 97 pln za 5 spotkań online + wszystkie wyżej wymienione bonusy. Od 27.07, czyli w dzień kiedy startujemy cena to 297 pln, bo to cena tych 5 spotkań online. * Konsultacja mailowa będzie oddzielnym produktem o wartości 350 pln.

Start 30 maja pierwszym Spotkaniem online o 20:00

Zapisy i wpłata do 30 maja lub do zamknięcia grupy!

To będzie wspaniały czas!

Uściski ślę
Edyta

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Maksymalna ilość uczestników to 15 osób! Wykorzystaj tę możliwość.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to pisz do mnie:  https://www.facebook.com/edyta.gabrys86